Ysbrant - Bateau dans un paysage imaginaire, huile sur toile (encadrée)
Willem Boon - Huile sur toile, Composition 1964 - Encadrée
Ad Blok van der Velden - Maison méditerranéenne, huile sur toile
Wim Carrein - Intérieur baroque, huile sur toile (encadrée)
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1999 |
Technique | Sérigraphie |
Style | Réaliste |
Sujet | Paysage |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 60 x 80 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 125 |
Midden op de Westkappelse Zeedijk staat de lage vuurtoren. Deze gietijzeren toren uit 1875 is ontworpen door Quirinus Harder, die ook veel andere Nederlandse vuurtorens heeft ontworpen. De vuurtoren is gemaakt door ijzergieterij Nering Bögel in Deventer. Het baken vormt samen met de hoge toren een lichtlijn naar het Oostgat. De toren is rood, met een witte band. Het licht van de toren heeft 3 kleuren; rood, wit en groen. Dit is gescheiden door een soort gordijntjes.
Eigenlijke beeld is 47 x 60 cm.
Wordt verzekerd verzonden. Ophalen in de galerie in Zaandam kan ook. Het werk bekijken alvorens een bod uit te brengen is ook mogelijk.
État | |||||||||||
État | Très bon | ||||||||||
Komt uit de voorraad kunstenaar zelf | |||||||||||
Expédition | |||||||||||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Zaandam, Les Pays-Bas | ||||||||||
Envoi | Colis postal | ||||||||||
Prix | Jusqu'à 5 kg.