Anton Pieck - livre signé "De kleine Nering" & édition supplémentaire Musée Frans Hals
Maureen Bachaus - 1177 (monté sur bois)
Type | Dessins / Aquarelles |
Année | 1981 |
Technique | Aquarelle |
Style | Minimaliste |
Sujet | Paysage |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 36 x 51 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Fraaie aquarel van Fritschij. Het werk kan worden beoordeeld en/of opgehaald in de schatkamer van galerie Rotor in Gorcum of aangetekend worden verzonden in een stevige kartonnen verpakking. Tijdens de pandemie kunnen we uw aankopen opslaan in één van onze opslagkamers.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.
État | |||||||
État | Très bon | ||||||
aan de buitenranden zit nog tape van het opspannen | |||||||
Expédition | |||||||
Envoi | Colis postal | ||||||
Prix | Jusqu'à 2 kg.
Le lot se trouve à | Gorinchem, Les Pays-Bas |
Heure de début | 13-9-2022 à 14:46 |
Heure de fin | 24-10-2022 à 8:31 |