Marianne Haselhoff - Sans titre
William Malucu - Vie passionnée
18k witgouden ring bezet met bolsjewiek geslepen diamant tot. 0,14ct - rm 17.25
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Technique | Lithographie |
Support | Papier fait à la main |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 56 x 45 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | H.C. |
Conditie: uitstekend.
Nummer: H.C. Nummers op de foto's kunnen afwijken.
Papiersoort: BFK Rives.
Afmeting afbeelding: 38 x 30 cm.
Nooit ingelijst.
Wordt verzekerd verzonden in een stevige kartonnen koker.
Gecombineerde verzending mogelijk t/m 4 lithografieën.
État | |||||||||||
État | Très bon | ||||||||||
Expédition | |||||||||||
Envoi | Colis postal | ||||||||||
Prix | Jusqu'à 2 kg.
Retrait sur place | Non, ce n'est pas possible |
Le lot se trouve à | Nuenen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 24-8-2021 à 22:43 |
Heure de fin | 6-11-2021 à 15:11 |