Helmut Newton - "Amour de bureau, Paris" 1976
Cornelis Vreedenburgh - Bateau amarré
Jan J. van der Stap - Paysage d'été avec moulin
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1900 à 1944 |
Signé | Signé à la main |
Ets van Frederika Broeksmit. Titel: Zuiderzeestrand. Nummer: 9/25. Afmetingen blad: H38,5 x b53 cm. Afmetingen voorstelling: H29,5 x b39,5 cm. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenares en linksonder in de plaat. De kleuren zijn in het echt wat bruiniger. Herkomst: uit de nalatenschap van de kunstenares. Conditie voorstelling: In goede staat. Op het witte blad om de voorstelling ziiten oxidatievlekjes (Foxing).Afgedrukt op van Gelder Zonen papier. Literatuur: De voorstelling is afgedrukt in het jaarboek van de vereniging tot bevordering van de grafische kunst, 1914, op blz 11. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegeleverd.
ZZETS
Expédition | |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Naaldwijk, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Naaldwijk, Les Pays-Bas |
Heure de début | 25-9-2017 à 21:33 |
Heure de fin | 30-9-2017 à 21:33 |