Helmut Newton - "Amour de bureau, Paris" 1976
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Friedemann Hahn.
Mooie ets van deze internationaal zeer bekende Duitse kunstenaar. Dit werk is wereldwijd zeer gezocht.
Titel: Zwei Figuren.
Techniek: Ets op mooi papier.
Oplagenummer: 36/40.
Signatuur: Handgesigneerd met potlood.
Afmetingen blad: 49 x 39 cm.
Afmetingen beeld: 24 x 19,5 cm.
Jaar: 1989.
Conditie: In prima staat.
Verzendkosten (aangetekend): 12,50 Euro. (binnen Nederland) Naar België: 17,50 Euro.
Expédition | |
Le lot se trouve à | Voorschoten, Les Pays-Bas |
Heure de début | 16-12-2017 à 17:37 |
Heure de fin | 20-12-2017 à 19:37 |