Jos But - Zélande ensoleillée dans les années 1930 - peinture à l'huile
Ruloff S.A. Manuputty - Impression d'écran
Grietje Nagel-Medema - Elim, Schiermonnikoog,
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Friedemann Hahn.
Mooie ets van deze internationaal zeer bekende Duitse kunstenaar. Dit werk iwordt wereldwijd zeer gezocht.
Titel: Greise.
Techniek: Ets op mooi handgeschept papier.
Oplage: 40 en enkele e.a. Dit is een e.a.
Signatuur: Handgesigneerd met potlood.
Afmetingen blad: 49 x 39 cm.
Afmetingen beeld: 24 x 20 cm.
Jaar: 1989.
Conditie: In prima staat.
Verzendkosten Post.n; met Track en Trace € 12,50 Euro. (NL). Naar België: € 20,-.
Uitsluitend verzending.
ZZZW
Expédition | |
Le lot se trouve à | Voorschoten, Les Pays-Bas |
Heure de début | 16-3-2018 à 10:46 |
Heure de fin | 26-3-2018 à 20:46 |