Imanol Marrodán - Rouge lent f15
Germ de Jong - 3 catalogues, de 1986, 1989 et 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50 000 points lumineux
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1974 |
Technique | Gravure/Aquatinte |
Dimensions | 43 x 39 cm (h x l) |
incl. cadre | 75 x 63.5 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 2/100 |
Ets/aquatint van Friedrich Meckseper uit 1974. Titel: Atelier. Nummer: 2/100. Afmetingen incl lijst: H75 x b63,5 cm. Afmetingen voorstelling: H43 x b39cm. Het werk is rechtsonder gesigneerd. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Versturen/verzenden: het werk kan worden opgehaald. Eventueel verzenden met Postnl is mogelijk, maar het risico van glasbreuk is voor de koper. Kleine beschadigingen aan lijsten en passe-partouts worden niet beschreven, tenzij een lijst een nadrukkelijke meerwaarde heeft. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden.
Friedrich Meckseper groeide op in Stuttgart . De bouwonderzoeker Cord Meckseper is zijn oudere broer. Zijn jarenlange opleiding tot mechanica van 1952 tot 1955 maakte hij locomotiefontwerper met gepland carrièredoel. Daarna begon hij eerst te studeren aan de Staatsacademie voor Schone Kunsten in Stuttgart onder Karl Rössing , om dit van 1957 tot 1959 voort te zetten aan de Academie voor Schone Kunsten Berlijn onder Wolf Hoffmann . De eerste van zijn etsen valt in deze periode.
Naast zijn artistieke werk was Meckseper ook technisch geïnteresseerd. Hij bouwde en bouwde van 1972 tot 1974 een stoomboot en stak tussen 1978 en 1986 vijf keer de Alpen over in een gasballon.
Meckseper werd beïnvloed door bijvoorbeeld Anton Heyboer , Bissier , Athanasius Kircher , Leonardo da Vinci , Hieronymus Bosch en Saul Steinberg . Zijn olieverfschilderijen , etsen , collages , tekeningen en objecten worden vaak gekenmerkt door een raadselachtige en mysterieuze spanning in een minimalistische opstelling van objecten, gekoppeld aan een grote precisie in de technische uitvoering. Bovendien bevatten zijn werken vaak technische elementen zoals rellen, tandwielen of horloges. Samen met zijn tweede vrouwSibylle Lewitscharoff publiceerde in september 2013 de roman Pong Redivivus , een voortzetting van het korte verhaal Pong van Lewitscharoff van 1998 tot Friedrich Meckseper .
Meckseper, van 1961 tot 1984 woonachtig in het kunstenaarsdorp Worpswede , woonde en werkte van 1985 in Berlijn. Veel van zijn werken maken deel uit van de verzameling van zijn vriend Carl Großhaus. Uit zijn eerste huwelijk heeft hij drie kinderen, Julia (* 1963), Josephine (* 1964) en Cornelius (* 1967). [2] Zijn dochter Josephine is ook een kunstenaar.
État | |||
État | Bon | ||
De voorstelling is in goede staat | |||
Expédition | |||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Le lot se trouve à | 'S-GRAVENZANDE, Les Pays-Bas |
Heure de début | 22-11-2019 à 9:42 |
Heure de fin | 30-11-2019 à 19:47 |