Rob C. Kila - Terschelling, Molenstraat avec les Brandaris - gravure magnifiquement encadrée
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1977 |
Technique | Gravure/Aquatinte |
Support | Papier fait à la main |
Style | Moderne |
Sujet | Nature morte |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 75 x 57 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 100 |
Precies, direct herkenbaar werk van de in 2019 overleden Duitse kunstenaar Friedrich Meckseper. Hij was zijn hele leven geïnteresseerd in technologie en hij werd o.a. beïnvloed door Leonardo da Vinci. Het uurwerk is een veelvuldig terugkerend element in zijn kunst.
Aquatint ets op Rives papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘77) en genummerd (26/100). In zeer goede conditie; slechts paar minieme kreukjes in de witte marge bovenaan.
Afmetingen: 75cm x 57cm (blad), 50cm x 40cm (etsbeeld)
État | |||
État | Très bon | ||
Expédition | |||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Diemen, Les Pays-Bas | ||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | Jusqu'à 5 kg.