Louis-Jacques Camerlinckx - la tête du Christ
Non signé ou signature illisible - Delft - La Vieille Église - gravure signée suspendue
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1977 |
Technique | Gravure à l'eau-forte |
Style | Moderne |
Sujet | Figures |
Encadré | Passe-partout uniquement |
Dimensions | 7 x 13.5 cm (h x l) |
Passe-partout | 35 x 25 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 9/25 |
De ets is in potlood gemonogrammeerd 'FW': Frits Lindeman (1945)
Frits
W. Lindeman (Amsterdam, 4 juni 1945)
Tekenende en boetserende vanaf zijn prille jeugd.
Hij studeerde aan de Academie Minerva te Groningen (bij onder andere Hans Heeren en Wout Muller), en deed masterclasses bij Robert de Bakker en Peter Kouthooft (grafische technieken) en Gido Hommes (portretschilderen).
Hij
werkt (na jaren in het onderwijs) als vormgever bij de Efteling,
restaurateur in kerken, grote kermisattracties, sinds eind jaren
tachtig als zelfstandig beeldend kunstenaar te Huijbergen,
Noord-Brabant, veelal in opdracht.
"Bij opdrachten
laat ik mij leiden door wat de opdrachtgever beweegt en wat dit bij
mijzelf losmaakt, en dat gaat vaak veel verder dan basisgegevens als
afmeting, materiaalsoort, interieureisen etc.: het is het gestalte
geven aan de gezamenlijke droom die onze werkelijkheid is."
État | |||||||
État | Bon | ||||||
Goed | |||||||
Expédition | |||||||
Envoi | Colis postal | ||||||
Prix | Jusqu'à 2 kg.
Le lot se trouve à | Alkmaar, Les Pays-Bas |
Heure de début | 11-7-2021 à 22:40 |
Heure de fin | 1-9-2021 à 21:22 |