Jiri Anderle - "Figure avec fond sombre II" 1985 - édition 40 - signé à la main
Bert Stern - Marilyn Monroe, The Last Sitting - signé à la main + certificat
Herman Brood - Location future
Ben Deiman - Photo, Serendipity IV - Encadrée
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Houtsnede van de Japanse kunstenaar Fumio Fujita uit 1964. Nummer: 4/50. Het werk is zowel onderaan in het witte gedeelte als onderaan in het groene gedeelte, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen blad: H41 x b29,5 cm. Afmetingen voorstelling: H39 x b26,5cm. De kleuren zijn in het echt iets donkerder. Conditie: in goede staat. De witte randen zijn iets vergeeld. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
ZZIM
Expédition | |
Le lot se trouve à | Hoek van Holland, Les Pays-Bas |
Heure de début | 17-4-2018 à 22:24 |
Heure de fin | 27-4-2018 à 21:24 |