Willem den Ouden - 3 ouvrages, dont un catalogue raisonné.
Imanol Marrodán - Bilbao 30/09/2010 15:22h. (Série Promesses d'identité)
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Zeer mooi werk van deze Belgische kunstenaar. Litho op Rives papier, met potlood gesigneerd, getiteld en genummerd (83/140). Complementerend ingekaderd, achter glas. Litho in zeer goede conditie, lijst wat lichte beschadigingen.
Afmetingen: 87cm x 70cm (incl. lijst), 66cm x 50cm (beeld)
Bij aankoop moet het werk liefst opgehaald worden in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.
Bezorgen met Swift Koeriers is eventueel mogelijk in overleg.
ZZBEL
Expédition | |
Le lot se trouve à | Diemen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 5-3-2018 à 12:15 |
Heure de fin | 19-3-2018 à 19:25 |