Han van Meegeren - Le culte de Jésus, dessin au fusain
Poen de Wijs - les organismes de bienfaisance
Charles Eyck - technique mixte sur papier -1956
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Houtsnede van Gene Eggen naar aanleiding van een tentoonstelling in Galerie Wijngaard. in 1971. Afmetingen: H 27,3 x b21,5 cm. Tekst: Met dank voor uw belangstelling op mijn tentoonstelling in Galery: Wijngaard. Met potlood gesigneerd en gedateerd.
De authenciteit van dit werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat kan, op aanvraag, worden meegeleverd.
Conditie: in goede staat. Linksboven zit een klein kreukeltje op de rand (zie foto5).
ZZAL
Expédition | |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Naaldwijk, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Naaldwijk, Les Pays-Bas |
Heure de début | 10-7-2017 à 17:06 |
Heure de fin | 24-7-2017 à 20:06 |