Louis-Jacques Camerlinckx - la tête du Christ
Non signé ou signature illisible - Delft - La Vieille Église - gravure signée suspendue
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Année | 1962 |
Technique | Pinceau (Encre) |
Support | Papier japonais |
Style | Abstrait |
Sujet | Abstrait |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 61 x 41 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Een prachtige en krachtige originele inkttekening van Geni Peter op vezelrijk en dik Japanspapier. De werken uit deze serie zijn zijn getoond in het Stedelijk Museum en deels opgenomen in het boekje Geni Peter dat werd uitgebracht in 1970. Het geeft een prachtig tijdsbeeld van de late jaren vijftig/begin zestig. Eerder werk vloog de deur uit, sla uw slag
Het werk verdient het om 'zwevend' ingelijst te worden, met een latje tussen het glas en de achterwand zodat het volledige werk tot zijn recht komt.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.
État | |||||||
État | Très bon | ||||||
Het werk heeft nog wat papierresten van het opspannen in beeld. Bij gebruik van een passe partout valt dit geheel weg. | |||||||
Expédition | |||||||
Envoi | Colis postal | ||||||
Prix | Jusqu'à 2 kg.
Le lot se trouve à | Gorinchem, Les Pays-Bas |
Heure de début | 20-9-2021 à 12:41 |
Heure de fin | 5-11-2021 à 15:07 |