Jos But - Zélande ensoleillée dans les années 1930 - peinture à l'huile
Ruloff S.A. Manuputty - Impression d'écran
Grietje Nagel-Medema - Elim, Schiermonnikoog,
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Kleurenlithografie, verschenen in Derriere le Miroir nr. 166 in 1967.
Deze uitgave verscheen ter gelegenheid van een retrospectief van het werk van de kunstenaar in Galerie Maeght.
Dubbelpagina, dus oorspronkelijk met middenvouw uitgebracht.
Titel: Oiseaux
Jaar: 1967
Afmeting blad: 38 x 56 cm
Gesigneerd: In de steen gesigneerd.
Oplage: gelimiteerd
Uitgever: Maeght Editions
Druk: Mourlot, Paris
Materiaal: lithografie op Velin papier.
Ingelijst: Nee
Conditie: Blad is in zeer goede staat.
Geen verkleuring (verkleuring rechtsboven zit alleen in de foto)
Verso tekst.
Bezichtigen:
Verzendkosten:
Verzenden (kosten koper) PostNL Track&Trace pakket €6,75 of aangetekend €8,50.
Verzending binnen Europa: pakketverzending Track & Trace Buitenland (€13,-) of aangetekende pakketverzending Track & Trace Buitenland (€19,80).
Ophalen in Tilburg is ook mogelijk.
Expédition | |
Heure de début | 13-1-2013 à 17:01 |
Heure de fin | 27-1-2013 à 17:01 |