Karel De Bauw - Paysage avec chevaux de charrue
Hans van Eerd - Technique mixte, Sans titre
Eva Jorritsma-Thone - Enfant au four
Type d'œuvre d'art | Livres d'art |
Année | 1949 |
Technique | Livre illustré d'estampes originales |
Style | Moderne |
Sujet | Nature morte |
Dimensions | 47 x 35 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Prachtige, complete uitgave met 39 litho’s van/naar George Braque bij een tekst van Pierre Reverdy. Teveel moois om goed te laten zien in slechts zestien foto’s. Zesentwintig originele Z/W litho’s in de tekst, één originele drukgesigneerde kleurenlitho op het titelblad (volle pagina, rood en geel rechtsonder met de hand aangebracht) en 12 waanzinnig mooie kleurenlitho’s naar werken van Braque. De volledige uitgave op Rives papier, de colofon met potlood gesigneerd door zowel Braque als Reverdy. Deze cassette is exemplaar nummer 131 uit een totale oplage van 265 stuks (inclusief H.C. exemplaren). Literatuur: (Catalogue raisonné) Vallier 49, bladzijde 102 t/m 109.
Afmetingen: 47cm x 35cm (cassette), 44cm x 32cm (bladen)
Volledige uitgaven van dit werk worden steeds schaarser omdat ze gestript worden voor de afzonderlijke litho’s. Dit exemplaar is in goede conditie; de tekstbladen hebben wat last van foxing hier en daar, inclusief een vijftal Z/W litho’s, de overige Z/W litho’s zijn prima. De buitenkant van de kleurenlitho omslagen hebben soms ook last van foxing, maar alle kleurenlitho’s zelf zijn in zeer goede conditie.
De kleurenlitho’s zijn allen gedrukt op afzonderlijke bladen. In de foto’s (9 en 10) geef ik daarvan slechts als voorbeeld VIII Les Tournesols, maar de andere litho’s zijn min of meer identiek uitgevoerd. De overige foto’s:
1: La tranche de potiron, 1946
4/5: L’aquarium multicolore, 1948
11: Le billard jaune, 1945
12: Femme a sa toilette, 1947
13: Les poissons rouges, 1947
14: L’aquarium sur la caisse, 1947
15: La chaise de jardin, 1947
16: Intérieur a la table noire, 1946 (dubbelpagina)
Zie ook:
https://www.christies.com/lotfinder/Lot/georges-braque-1882-1963-une-aventure-methodique-6015490-details.aspx
Alleen als dat echt niet lukt dan kan het werk goed verpakt, aangetekend en extra verzekerd verzonden worden op kosten, en risico, van de koper.
État | |||
État | Bon | ||
De tekstbladen hebben wat last van foxing hier en daar, inclusief een vijftal Z/W litho’s, de overige Z/W litho’s zijn prima. De buitenkant van de kleurenlitho omslagen hebben soms ook last van foxing, maar alle kleurenlitho’s zelf zijn in zeer goede conditie. | |||
Expédition | |||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Diemen, Les Pays-Bas | ||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Le lot se trouve à | Diemen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 3-7-2019 à 16:19 |
Heure de fin | 13-7-2019 à 21:35 |