Imanol Marrodán - Rouge lent f15
Germ de Jong - 3 catalogues, de 1986, 1989 et 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50 000 points lumineux
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Technique | Lithographie |
Style | Classique |
Sujet | Figures |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 60 x 80 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Originele en grote kleurenlitho van Joadoor, een psenoniem voor 2 bekende Nederlandse kunstenaars Ger Doornink en Hans-Jochem Bakker
Titel: Heras
Afmetingen: 60 x 80 cm, inclusief passe partout 80 x 97 cm, zonder glas
Handgesigneerd en genummerd 165/1000 (de foto is van dezelfde litho met nummer 166/1000)
De litho inclusief passe partout wordt vlak verstuurd; ophalen kan uiteraard ook
Let op: het werk is nu ingelijst, lijst heeft gebruiksschade + 1 serieuze beschadiging, daarom
bieden we de lijst niet aan op deze kavel.
Bieden vanaf € 40 (litho + passe partout) t
État | |||||||
État | Très bon | ||||||
Expédition | |||||||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Den haag, Les Pays-Bas | ||||||
Envoi | Colis postal | ||||||
Prix | Jusqu'à 10 kg.
Le lot se trouve à | Den Haag, Les Pays-Bas |
Heure de début | 11-9-2021 à 21:13 |
Heure de fin | 21-9-2021 à 23:49 |