Karel De Bauw - Paysage avec chevaux de charrue
Hans van Eerd - Technique mixte, Sans titre
Eva Jorritsma-Thone - Enfant au four
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Kunstenaar: Ger Lataster
Titel: Zonder titel
Jaar: 1976
Techniek: Ets
Oplage: 28/40
Afmeting (afbeelding): 52,5 x 54,5
Afmeting(incl. lijst): 78 x 81 cm
Signatuur: Handgesigneerd rechtsonder
Staat: Redelijk goede staat
Soort Lijst: Aluminium
Opmerkingen:
Nette ets van Ger Lataster uit 1976. Opmerkelijk is dat de bovenste driehoek is afgedekt met een tweede plaatje tijdens het drukken, zodat de witte uitsparing zeer wit is en iets dieper is gedrukt dan het omliggende papier. Helaas is het blad wel uniform enigzins vergeeld.
Het werk is verder zeer strak ingelijst in een witte aluminium lijst, hiervan is de glasplaat echter wel gebroken.
De glasplaat kan indien wenselijk worden verwijderd.
In verband met de kwetsbaarheid van het (glas)werk en risico van breuk dient het werk bij voorkeur afgehaald te worden in ons magazijn te Eersel. Bezorging kan in overleg. Onthoudt wel dat bij verzending extra kosten worden gerekend voor een degelijke verpakking plus verzendkosten en zijn afhankelijk van het formaat, gewicht en bezorgadres van het werk; voor een standaard verpakking (Binnen de perken van 84x65x6 cm) rekenen wij €7,50.
ZZAL
Expédition | |
Le lot se trouve à | Eersel, Les Pays-Bas |
Heure de début | 12-1-2018 à 14:20 |
Heure de fin | 22-1-2018 à 20:20 |