Han van Meegeren - Le culte de Jésus, dessin au fusain
Poen de Wijs - les organismes de bienfaisance
Charles Eyck - technique mixte sur papier -1956
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Ets/aquatint van Ger Lataster uit 1990. Nummer: 7/30. Afmetingen blad: H47 x b39. Afmetingen voorstelling: H24,5 x b21. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd en gedateerd door de kunstenaar. Conditie: in goede staat.De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegeleverd.
ZZAL
Expédition | |
Le lot se trouve à | Hoek van Holland, Les Pays-Bas |
Heure de début | 12-1-2018 à 13:38 |
Heure de fin | 22-1-2018 à 20:43 |