Helmut Newton - "Amour de bureau, Paris" 1976
Cornelis Vreedenburgh - Bateau amarré
Jan J. van der Stap - Paysage d'été avec moulin
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Année | 1922 |
Technique | Crayon |
Style | Moderne |
Sujet | Figures |
Dimensions | 24 x 61 cm (h x l) |
incl. cadre | 41 x 74 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Prachtig, vroeg werk van de Utrechtse kunstenaar en muziekrecensent Gerard Bergman. Potloodtekening op papier in Jugendstil-achtige stijl, gesigneerd en gedateerd (“Dec. 1922”). In nette lijst en met zuurvrij passe-partout, maar zonder glas. In goede conditie; ik weet niet of het geel bij de rechterhand een verkleuring of opzet is. Museumglas ervoor en het is een pareltje.
Afmetingen: 74cm x 41cm (incl. lijst), 61cm x 24cm (binnen passe-partout)
État | |||
État | Bon | ||
Ik weet niet of het geel bij de rechterhand een verkleuring of opzet is | |||
Expédition | |||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Diemen, Les Pays-Bas | ||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | Jusqu'à 5 kg.
Le lot se trouve à | Diemen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 23-9-2020 à 13:46 |
Heure de fin | 28-9-2020 à 19:20 |