Chaque lundi, une Vente spéciale
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1945 à 1999 |
Technique | Stylo (Encre) |
Support | Carton |
Style | Expressionniste |
Sujet | Figures |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 9.8 x 9.8 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Originele pentekening van Gerard Fieret op een bierviltje van "Brand Bier".
Dit werk is op de voorzijde gesigneerd.
Formaat: diameter 9,8 cm
Dit bierviltje is afkomstig uit een grote privé collectie bierviltjes en overige originele werken die Gerard Fieret gedurende lange tijd persoonlijk heeft gemaakt voor Hetty.
De authenticiteit van het aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd.
Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in Oss of het kan goed verpakt en op verzoek aangetekend verzonden worden op kosten van de koper.
État | |||||||||||
État | Bon | ||||||||||
Het werk verkeerd in goede en volledig originele conditie. Het viltje kan enkele tekenen van ouderdom vertonen. | |||||||||||
Expédition | |||||||||||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Oss, Les Pays-Bas | ||||||||||
Envoi | Colis postal | ||||||||||
Prix | Jusqu'à 2 kg.
Heure de début | 28-10-2021 à 21:33 |
Heure de fin | 4-11-2021 à 19:24 |
Le lot se trouve à | Oss, Les Pays-Bas |