18k witgouden ring bezet met bolsjewiek geslepen diamant tot. 0,14ct - rm 17.25
Toni Stadler - Deux lithographies 'Schwebende' et 'Sans titre'
Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1945 à 1999 |
GERARD VAN ECK 1901 - overl parijs 1974
ABSTRACT
OLIEVERF OP LINNEN IN DE MAAT 60 X 80 CM
GESIGNEERD LINKS ONDER VAN ECK
GEDATEERD 1962
DUN LIJSTJE
HERKOMST ; NALATENSCHAP VAN DE KUNSTENAAR
GEEXPOSEERD 1962 SALON DE PARIS / ZIE LABEL ACHTERZIJDE - FOTOS
VERZENDEN AANGETEKEND OF OPHALEN BIJ KUNSTKABINET ZAANDAM
VOOR VERDERE INFORMATIE BEZOEK ONZE WEBSITE
Expédition | |
Le lot se trouve à | Zaandam, Les Pays-Bas |
Heure de début | 20-3-2017 à 19:01 |
Heure de fin | 26-3-2017 à 22:01 |