Jean-Jacques Foulon - Paysage enneigé avec maisons et rivière pontée
Pablo Picasso - 2 x photo de presse vintage des années 1970 - érotisme et autoportrait
Corry Ammerlaan - Sculpture « Profitez-en ! "
Jacqueline Schäfer - Sérigraphie couleur CITYGIRL Signé à la main
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1945 à 1999 |
GERARD VAN ECK 1901 - overl parijs 1974
ABSTRACT
OLIEVERF OP LINNEN IN DE MAAT 54 X 65 CM
GESIGNEERD LINKS ONDER VAN ECK
GEDATEERD 1962
zonder lijst
HERKOMST ; NALATENSCHAP VAN DE KUNSTENAAR
GEEXPOSEERD 1974 SALON DE PARIS /
VERZENDEN AANGETEKEND OF OPHALEN IN ZAANDAM
voor verdere informatie zie onze website
AUTHENTICITEIT VAN DIT WERK WORDT VOLLEDIG GEGARANDEERD
Garantie:
Expédition | |
Le lot se trouve à | Zaandam, Les Pays-Bas |
Heure de début | 16-4-2018 à 17:05 |
Heure de fin | 22-4-2018 à 20:05 |