Willem den Ouden - 3 ouvrages, dont un catalogue raisonné.
Imanol Marrodán - Bilbao 30/09/2010 15:22h. (Série Promesses d'identité)
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Kunstenaar: Gerard van Rooy (1938-2006) Lid van het grafisch gezelschap de Luis. Deze ets is ook in het boek afgebeeld (zie foto)
Techniek: ets
Materiaal: dik papier
Jaar: 1972
Oplage: 20/25 voor de luis ea
Gesigneerd: hand gesigneerd
Afmeting werk: 24.5 x 24.5 cm (b x h)
Afmeting papier: 35 x 35 cm (b x h)
Conditie werk: goed, verkleuring van eerdere inlijsting, vouw in hoekjes links boven en rechts onder. (alle na opnieuw goed inlijsten niet storend)
ZZZW
Expédition | |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Tiel, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Tiel, Les Pays-Bas |
Heure de début | 12-3-2018 à 21:32 |
Heure de fin | 26-3-2018 à 22:32 |