Louis-Jacques Camerlinckx - la tête du Christ
Non signé ou signature illisible - Delft - La Vieille Église - gravure signée suspendue
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1900 à 1944 |
Fraai olieverf op paneel door de paardenschilder bij uitstek, Gerard Westermann.
Voorstelling van een stal met paarden, boer en boerin en pluimvee.
Gelijst, beeldmaat 20x15, lijstmaat 32x27
Gesigneerd l.b. 'G.Westermann'
Authenticiteit gegarandeerd
Verpakkings- en verzendkosten: 12 euro (aangetekend)
Expédition | |
Heure de début | 10-8-2014 à 19:40 |
Heure de fin | 17-8-2014 à 19:40 |