Imanol Marrodán - Rouge lent f15
Germ de Jong - 3 catalogues, de 1986, 1989 et 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50 000 points lumineux
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Ets van Gerdi Bouws uit 1983. Nummer: 1/15 . De ets is met potlood rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen ets: h27,5 x b39 cm. Conditie: in redelijke staat.Omdat de ets eerder is ingelijst is er een verkleurde rand om de ets. Rechtsboven heeft in het witte vlak een sticker gezeten. In de ets zit een kleine oneffenheid. Zie foto's.
Expédition | |
Heure de début | 1-3-2016 à 14:00 |
Heure de fin | 7-3-2016 à 17:00 |