Chaque lundi, une Vente spéciale
Willem den Ouden - 3 ouvrages, dont un catalogue raisonné.
Imanol Marrodán - Bilbao 30/09/2010 15:22h. (Série Promesses d'identité)
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Betreft een groot abstract werk (ets uit exclusieve oplage van 20 - dit is exemplaar 4). Het werk verkeert is vlak en zuurvrij bewaard, verkeert in uitstekende conditie en kan zondermeer direct naar eigen smaak worden ingelijst. het werk is in potlood gesigneerd en genummerd.
Maat: 50x65 cm, beeld iets kleiner.
Expédition | |
Le lot se trouve à | UTRECHT, Les Pays-Bas |
Heure de début | 11-2-2017 à 11:41 |
Heure de fin | 26-2-2017 à 10:41 |