Helmut Newton - "Amour de bureau, Paris" 1976
Cornelis Vreedenburgh - Bateau amarré
Jan J. van der Stap - Paysage d'été avec moulin
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Betreft een groot abstract werk (ets uit exclusieve oplage van 20 - dit is exemplaar 6). Het werk verkeert is vlak en zuurvrij bewaard, verkeert in uitstekende conditie en kan zondermeer direct naar eigen smaak worden ingelijst. het werk is in potlood gesigneerd en genummerd.
Maat: 50x65 cm, beeld iets kleiner.
Expédition | |
Le lot se trouve à | UTRECHT, Les Pays-Bas |
Heure de début | 13-3-2017 à 8:55 |
Heure de fin | 19-3-2017 à 12:55 |