Helmut Newton - "Amour de bureau, Paris" 1976
Johannes Itten - 3 livres, dont les premiers travaux
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1984 |
Technique | Gravure/Aquatinte |
Style | Abstrait |
Sujet | Abstrait |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 32 x 40 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 14 exemplaren |
Fraaie ets met aquatint. De ets zelf is in goede staat, aan de bovenkant in de de witrand zitten wat tapebeschadigingen van een voormalige inlijsting. Maar bij gebruik van een nieuw passe partout valt dit volledig weg.
Gesigneerd, en genummerd in potlood.
Wordt professioneel ingepakt en verzekerd verzonden incl. track en trace. U kunt
het werk vooraf komen beoordelen in de schatkamer van galerie Rotor in Gorcum.
Ook kunnen wij uw aankopen tijdelijk opslaan. Wij kunnen ook uw inlijstingen verzorgen.
État | |||||||
État | Très bon | ||||||
Expédition | |||||||
Envoi | Colis postal | ||||||
Prix | Jusqu'à 2 kg.
Le lot se trouve à | Gorinchem, Les Pays-Bas |
Heure de début | 1-8-2023 à 9:55 |
Heure de fin | 14-8-2023 à 19:09 |