John Martineau - « Harmony in Space » 1979 - édition 30 - signé à la main - numéroté
Hans Vredegoor - Gravure en couleurs signée - 7/35 - 1988 - "Splitting Image II"
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Edition Limitée à 100 exemplaires - Numéroté
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1900 à 1944 |
Signé | Signé à la main |
Ets van Gerard Haverkamp. Titel: Landschap. Afmetingen beeld: H10 x b15 cm. Het werk is rechsonder met potlood gesigneerd door de kunstenaar. De authenciteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
Conditie: het beeld is in goede staat. Het blad eromheen is afgesneden.Op de achterzijde zitten wat plakresten van een vorige inlijsting. Het werk heeft ingelijst gezeten want het is heel licht verkleurd binnen de randen van het oude passe-partout, goed ingelijst met nieuw passe-partout valt dit niet meer op.
ZZLS
Expédition | |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Naaldwijk, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Naaldwijk, Les Pays-Bas |
Heure de début | 9-9-2017 à 20:28 |
Heure de fin | 16-9-2017 à 21:28 |