Anton Heyboer - Cancan Dancer & Text - Signé à la main !!!
Joseph Cals - Sérigraphie - Hommage à Graham Sutherland
Wim Izaks - Huile sur papier - Composition libre - Signé à la main !!!
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1900 à 1944 |
Een fraai mannenportret van de Nederlandse kunstenaar Christiaan Gerrit Polder (1897-1981). Het kunstwerk is niet gelijst. Gesigneerd links onder. Doekmaat: 40 cm. x 50 cm. Conditie: redelijk tot goed ( zie foto's). Het kunstwerk wordt goed gepakt en GRATIS (binnen Nederland) verzonden. Afhalen is ook mogelijk.
Info:
Christiaan Gerrit POLDER (1897-1981). In het werk van Gerrit Polder krijgen de atmosfeer en nuances in licht en donker veel aandacht. In die zin is hij een late Haagse Scholer. Polder woonde en werkte dan ook vrijwel zijn hele leven in Den Haag, waar hij rond 1920 naartoe trok om aan de academie een schildersopleiding te volgen. De stadsgezichten van deze schilder hebben vaak Den Haag als onderwerp, weergegeven in een snelle, impressionistische stijl. Daarnaast omvat het oeuvre van Gerrit Polder stillevens, (polder)landschappen en portretten. Later ook zomerse, Zuid-Franse landschappen en haventjes geschilderd en plein air.
Expédition | |
Le lot se trouve à | Tweede Exloermond, Les Pays-Bas |
Heure de début | 20-8-2017 à 20:35 |
Heure de fin | 27-8-2017 à 20:35 |