Faience de Nevers - Assiette XVIIIème - Epoque Révolution Française - 1791 -
David Leviathan - Homme dans une pose expressive - lithographie A.P. avec dédicace personnelle
Richard Anuszkiewicz - Suite d'hiver (bleu clair avec argent)
Jean Paul Vroom - Fille au diabolo - gravure
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1900 à 1944 |
Mooi werk van Christiaan Gerrit Polder (Leiden 1987-1981 Den Haag): titel onbekend, een Nederlands landschap schilderij.
Gerrit Polder was lid van Arti et Industriae in Den Haag.
Olie op doek 100 x 120 cm - Gesigneerd linksonder G Polder.
Inclusief lijst.
Het doek heeft een kleine beschadiging, zichtbaar in de tweede foto.
"In het werk van Gerrit Polder krijgen de atmosfeer en nuances in licht en donker veel aandacht. In die zin is hij een late Haagse Scholer. Polder woonde werkte dan ook vrijwel zijn hele leven in Den Haag, waar hij rond 1920 naartoe trok om aan de academie een schildersopleiding te volgen. De stadsgezichten van deze schilder hebben vaak Den Haag als onderwerp, weergegeven in een snelle, impressionistische stijl. Daarnaast omvat het oeuvre van Gerrit Polder stillevens, (polder)landschappen en portretten. Later ook zomerse, Zuid-Franse landschappen en haventjes geschilderd en plein air."
Expédition | |