Helmut Newton - "Amour de bureau, Paris" 1976
Cornelis Vreedenburgh - Bateau amarré
Jan J. van der Stap - Paysage d'été avec moulin
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Groot, apart werk van Gijs van Noort uit 1994. Ets op Arches papier, met potlood gesigneerd, gedateerd, getiteld en genummerd (5/8). Afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO; in zeer goede conditie. Het werk is ingelijst geweest want er zitten taperesten langs de randen aan de achterkant van het blad. Ingelijst met nieuw passe-partout is het werk uitstekend.
Afmetingen: 105cm x 80cm (blad), 99cm x 75cm (beeld)
Werk kan worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O), maar kan eventueel ook goed verpakt en aangetekend verstuurd worden op kosten van de koper.
Expédition | |
Le lot se trouve à | Diemen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 1-5-2018 à 14:24 |
Heure de fin | 12-5-2018 à 21:24 |