Shizuko Yoshikawa - Original Siebdruck, 1977
Selwyn Senatori - Les Espresso Boys (les rois du café)
Brødrene Lohne - Zilveren Vikingschip-zoutvaatje - Bergen - Noorwegen
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Gesigneerde en als Prova d'Artista beschreven kleuren litho op handgeschept papier
Kunstenaar: Giuseppe Santomaso (1907 - 1990, Italië)
Techniek: Lithografie
Jaar: 1987
Afmetingen: Blad: 38 x 27,5 cm, Compositie:33,0 x 24,0 cm
Oplage: 150 + PdA
Gesigneerd: Hand gesigneerd en als Prova d'Artista beschreven
Conditie: Goed
Nederland = €10
België en Duitsland = €17
Expédition | |