Helmut Newton - "Amour de bureau, Paris" 1976
Cornelis Vreedenburgh - Bateau amarré
Jan J. van der Stap - Paysage d'été avec moulin
Type d'œuvre d'art | Verre / Céramique |
Période | 2000 à aujourd'hui |
Vier diverse soorten en maten Gouds Plateel.
Kan alleen opgehaald worden
Afmetingen: groot: 21 cm x 33 cm en klein: 13 cm x 9 cm
Gesigneerd: Ja, alle met opschrift onderop
Materiaal: Gouds Plateel
Conditie: Alle met diverse beschadigingen. (breuklijnen of schilfers), zie foto's.
Expédition | |
Le lot se trouve à | Amsterdam, Les Pays-Bas |
Heure de début | 22-3-2017 à 12:34 |
Heure de fin | 2-4-2017 à 13:34 |