Peter Klashorst - Acrylique sur toile, MAXIMA – 120 x 85 cm - 2017
Karen van Noort - Fleur du DESERT
Philippe de Cantillon - Château de Heeze (Amusements du Brabant [1757])
Keramiekfabriek Velsen - Vase rouge à décor de fleurs
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Zeefdruk van Grafisch gezelschap de Luis uit 1975. Nummer 91/110. Afmetingen blad H50 x b40. Afmetingen voorstelling H40 x b30. Het werk is linksonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenciteit van het aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag worden meegestuurd. Conditie: in goede staat.
Expédition | |
Le lot se trouve à | Hoek van Holland, Les Pays-Bas |
Heure de début | 3-2-2018 à 0:13 |
Heure de fin | 11-2-2018 à 20:13 |