Joan Ponc - Litho offset couleur : Affiche d’exposition de 1998
Ans Markus - Lithographie, Autoportrait.
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1945 à 1999 |
Technique | Acrylique |
Support | Panneau dur |
Dimensions | 40 x 40 cm (h x l) |
incl. cadre | 55 x 55 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
De inspiratiebronnen voor mijn werk zijn oude culturen zoals de Japanse en Egyptische.
Japan: De mystieke kleurrijke geisha's, als bloemen met witte gezichten,sprookjesachtige verschijningen in het Kaboeki-theater zijn voor mij een belangrijke en poetische inspiratiebron. In het verleden heeft Japan heel wat Europese kunstenaars verleid tot schitterende werken, bijvoorbeeld het late hartstochtelijke werk van Van Gogh, geinspireerd door de Japanse kleurhoutsneden. Direkt- of indirekt werden o.a Redon, Ensor, Munch en Klimt door de Japanse kunst geinspireerd. En zij, en de scenes uit het Kaboeki-theater met daarin de geisha's als exotische vogels, inspireerden mij weer.
État | |||||||||
État | Très bon | ||||||||
Expédition | |||||||||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Velsen-noord, Les Pays-Bas | ||||||||
Envoi | Colis postal | ||||||||
Prix | Jusqu'à 10 kg.
Le lot se trouve à | Velsen-Noord, Les Pays-Bas |
Heure de début | 2-4-2021 à 23:57 |
Heure de fin | 30-9-2021 à 19:43 |