Jeanne Bieruma Oosting - Chouette des neiges
Janus Nuiten - Huile sur carton toilé, Sans titre - Encadré
Salvador Dali - Shakespeare : Henri IV - Gravures en couleurs - 1971
Anton Rooskens - lithographie : composition aux oiseaux - 1976
Type d'œuvre d'art | Verre / Céramique |
Période | 2000 à aujourd'hui |
Uitbundige grote indrukwekkende schaal met gouden gele en groene accenten. De schaal is aan de onderkant in wit glas uitgevoerd, wat de binnenkant extra accentueert. De schaal is uit prima vintage conditie met minimale gebruikssporen. Zondermeer een bijzonder Murano object wat in zowel een modern als een meer behouden interieur uitstekend to zijn recht komt.
lengte: ca. 59 cm
Breedte: ca. 26 cm
Hoogte: ca. 16 cm
Wij verzenden internationaal, aangetekend, verzekerd en met een Track & trace nummer.
Expédition | |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Luyksgestel, Les Pays-Bas |