Willem den Ouden - 3 ouvrages, dont un catalogue raisonné.
Imanol Marrodán - Bilbao 30/09/2010 15:22h. (Série Promesses d'identité)
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1900 à 1944 |
Guillaume Lo-A-Njoe
gemengde techniek inkt en aquarel
papiermaat:50 cm breed en 61 cm hoog
2 van de werken zijn gesigneerd in pen
kan verzonden worden in een koker dit kost € 12,50
Maar ophalen in Amsterdam mag ook.
De eerst foto heeft een rode gloed maar in het echt is hij dezelfde kleur als de andere foto's
Expédition | |
Heure de début | 26-3-2013 à 20:33 |
Heure de fin | 2-4-2013 à 21:33 |