Han van Meegeren - Le culte de Jésus, dessin au fusain
Poen de Wijs - les organismes de bienfaisance
Charles Eyck - technique mixte sur papier -1956
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Année | 1962 |
Technique | Peinture à l'huile |
Style | Expressionniste |
Sujet | Figures |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 65 x 50 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Zeer los en krachtig werk van Guillaume Lo-a-Njoe uit 1962(!). Zwart- en creme acrylverf op geprepareerd papier, met pen gesigneerd en gedateerd linksboven. De verf is zeer dik aangebracht, een soort drip painting in de Nederlands-Surinaamse polder. In goede conditie, in de onderste centimeter van het blad zitten wat vochtplekken maar die vallen niet echt op en zijn niet storend (naar mijn mening).
Afmetingen: 65cm x 50cm
Bij aankoop moet het werk bij voorkeur worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O), maar het kan eventueel goed verpakt, aangetekend en extra verzekerd verzonden worden op kosten van de koper.
État | |||
État | Bon | ||
In de onderste centimeter van het blad zitten wat vochtplekken maar die vallen niet echt op en zijn niet storend (naar mijn mening) | |||
Expédition | |||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Diemen, Les Pays-Bas | ||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Le lot se trouve à | Diemen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 17-6-2019 à 12:20 |
Heure de fin | 30-6-2019 à 17:31 |