Non signé ou signature illisible - Madone du Divin Amour
Christiaan Bastiaans - 1259 après JC
Richard Artschwager - sérigraphie Visage
Wilhelm Schlote - Giclée couleur NICE est NICE Signé à la main
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Technique | Gravure à l'eau-forte |
Support | Papier fait à la main |
Dimensions | 13 x 24 cm (h x l) |
incl. cadre | 32 x 39 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 40 |
Guus Kuit houdt zich al meer dan dertig jaar bezig met etsen. 'Humor verbindt alles’ lijkt een beetje afwijkend van zijn meer bekende werk waarvoor hij zijn inspiratie haalt uit zijn directe omgeving: het Veluwse platteland, maar is onmiskenbaar een 'Guus Kuit'. Hij is vooral bekend door de subtiele kleuropbouw in zijn werk. Bij het werk ‘Humor verbindt alles’ maar hij daar ook duidelijk gebruik van. Door de sfeervolle vormentaal, rijke kleuropbouw en grote technische vaardigheden zijn de etsen van Guus Kuit herkenbaar. ‘Humor verbindt alles’ vormt daarbij geen uitzondering.
État | |
État | Très bon |
Het betreft een vakkundig ingelijst kunstwerk van Guus Kuit. | |
Expédition | |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Renkum, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Renkum, Les Pays-Bas |
Heure de début | 13-8-2021 à 17:19 |
Heure de fin | 25-10-2021 à 13:14 |