40 - Élégante paire de boucles d'oreilles puces en or jaune 14 carats avec opale
Ronald Boonacker - Paysage Italien /DUO XVII Certificat d'Authenticité) Livraison Gratuite *
Henk Poeder - Paysage hollandais avec des vaches
39 - Élégante paire de 18 crt. boucles d'oreilles diamant en or blanc environ 1,80 crt brillant
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Karakteristiek werk van Han Jansen; een landschap in de traditie van Mondriaan. Zeefdruk op glad papier, met potlood gesigneerd en getiteld, een E.A. exemplaar. Afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO, in uitstekende conditie. Blad heeft ingelijst gezeten want er is een verkleuring aan de uiterste rand van het blad binnen een voormalig passe-partout. Ingelijst met nieuw passe-partout is het werk perfect.
Afmetingen: 70cm x 70cm (blad), 51cm x 51cm (beeld)
Expédition | |