Edouard Joseph Goerg - JEAN-PAUL SATRE
Collier en or blanc 14 carats avec pendentif solitaire serti de diamants taille brillant
Collier en or rose 14 carats - 45 cm de long
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Afbeelding 25x25 cm. Papier in goede staat.
Handgesigneerd en '87 r.o. Titel "Aviko's blauwe boerderij".
In een fraaie lijst igst, lichte krasjes, 37x37 cm.
Deze zeefdruk is ten geschenke gegeven door Jansen aan Herman van het Singer museum als dank voor de expositie aldaar.
Geschreven en ondertekend door de kunstenaar.
Expédition | |