Joan Gardy Artigas - Tauromachie chinoise
Pum Niemeijer - Forme Féminine Abstraite - Gravure
Jelle Hoogstra - Scène de rue française - Eau-forte
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Gesigneerde en genummerde litho op licht karton
Kunstenaar: Hannah Collins (1956, Groot-Brittannië)
Titel: Still life
Jaar: 1992
Techniek: Lithografie licht karton
Afmetingen: 76 x 56 cm
Oplage: 99
Gesigneerd: Handgesigneerd en genummerd in potlood
Conditie: Zeer goed
Nederland = €10
België en Duitsland = €17
Expédition | |
Heure de début | 24-1-2016 à 15:03 |
Heure de fin | 31-1-2016 à 15:03 |