Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (Série Témoignages d'Identité)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxie Rouge" 1989 - Édition 150
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Kunstenaar: Hans Landsaat
Titel: Onbekend
Jaar: 1982
Techniek: Zeefdruk
Oplage: 9/50
Afmeting (afbeelding): 54 x 54 cm
Afmeting(incl. lijst): 55,5 x 55,5 cm
Signatuur: Handgesigneerd rechtsonder
Staat: Matig
Opmerkingen:
Zeefdruk van Hans Landsaat uit 1982. Het werk is ingelijst in een aluminium wissellijst waarvan de glasplaat ontbreekt. Bijgevolg is het werk licht beschadigd, met enkele bruine vlekjes en een kleine scheur van ongeveer vier millimeter doorsnede in het grote donkerblauwe vlak. Het blad is tevens vergeeld met een duidelijke zichtbare band van minder sterke verkleuring links van het midden. Ondanks deze tekortkomingen is het een interessant werk dat het oeuvre van de kunstenaar goed vertegenwoordigd.
In de linker onderhoek is een klein watermerk aangebracht op het papier met de tekst 'ASSELIJN AMSTERDAM'. Dit verwijst naar Galerie Asselijn, welke tussen 1970 en 1996 actief was in Amsterdam.
Hans Landsaat studeerde aan wat nu de Gerrit Rietveld academie heet en had daarna een carrière die tot de dag van vandaag loopt met vele tentoonstellingen, publicaties en publieke opdrachten.
Werk bevind zich onder andere in collectie van het Stedelijk Museum, Amsterdam, Rijksmuseum, Amsterdam en Tate Gallery, Londen.
Expédition | |