Helmut Newton - "Amour de bureau, Paris" 1976
Cornelis Vreedenburgh - Bateau amarré
Jan J. van der Stap - Paysage d'été avec moulin
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1900 à 1944 |
Hans ter Braake.
Uit nalatenschap doen wij alle design- en kunstvoorwerpen van de hand, waaronder dit werk van Hans ter Braake.
Olieverf op paneel, ingelijst
Maat: 37 x 41 cm, inclusief houten omlijsting.
Signatuur: r.o. door de kunstenaar Htb 1973.
Staat: onberispelijk
galerie waarde: 1.250,-
Afhaal locatie: Utrecht
Verzending binnen NL: 15,- (aangetekend in stevige verpakking)
Expédition | |
Heure de début | 22-9-2013 à 14:04 |
Heure de fin | 29-9-2013 à 14:04 |