Saskia Kuulkers - tableau coloré et joyeux
Robert Crumb - "La famille qui couche ensemble reste unie" 1969
Hans Vredegoor - Gravure en couleurs signée - 7/35 - 1988 - "Splitting Image II"
Rainer Fetting - "Le Baiser" édition à 100 exemplaires numérotés
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1900 à 1944 |
Tekening door Harm Kamerlingh Onnes
Voorstelling van een liggend naakt op matras bij mandfles
Losbladig, beeldmaat 15x27, bladmaat 24x32
Niet gesigneerd, afkomstig uit schetsboek Kamerlingh Onnes
Gedateerd l.o. '26 mei 47'
Authenticiteit volledig gegarandeerd, herkomst Collectie HKO, veiling Van Spengen zomer 2016
Expédition | |
Le lot se trouve à | Oegstgeest, Les Pays-Bas |
Heure de début | 10-5-2017 à 10:54 |
Heure de fin | 15-5-2017 à 14:54 |