Helmut Newton - "Amour de bureau, Paris" 1976
Cornelis Vreedenburgh - Bateau amarré
Jan J. van der Stap - Paysage d'été avec moulin
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1981 |
Technique | Gravure sur bois/Linogravure |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 11 x 15 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Harm Kamerlingh Onnes (15 februari 1893-20 mei 1985) was een kunstenaar uit Leiden. Hij maakte tekeningen, aquarellen, gouaches, linoleumsneden, olieverfschilderijen en keramiek.
Hij heeft ook ontwerpen gemaakt voor postzegels en glas-in-loodramen. Hij is vooral bekend van de kleine, humoristische karakterschetsen van het dagelijks leven.
Harm Kamerlingh Onnes was een oudoom van mijn moeder (Liet). Hij stuurde de familie elk jaar een afdruk van een linoleumsnede als kerstkaart, waaronder deze uit 1981.
Op de achterkant staat:
Prettige Kerstdagen en
't allerbeste in 1982
wensen je
Titia & Harm
État | |||||||||||
État | Très bon | ||||||||||
Expédition | |||||||||||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Monnickendam, Les Pays-Bas | ||||||||||
Envoi | Colis postal | ||||||||||
Prix | Jusqu'à 2 kg.
Extra | Envoi par lettre postale à € 5,- au maximum, à vos propres risques | ||||||||||
Le lot se trouve à | Monnickendam, Les Pays-Bas |
Heure de début | 29-6-2021 à 13:50 |
Heure de fin | 22-10-2021 à 12:29 |