18k witgouden ring bezet met bolsjewiek geslepen diamant tot. 0,14ct - rm 17.25
Toni Stadler - Deux lithographies 'Schwebende' et 'Sans titre'
Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
'A bunch of celtona flowers'
Ingekleurde droge naald ets op BFK Reeves papier. Achter passepartout en wissellijst. Harriet Brigdale werd geboren in Kampen. Zij schilderde en tekende vanaf haar prille jeugd. In 1967 vertrok Brigdale naar Londen en studeerde aan het Chelsea College of Arts. Exposities o.a. in Groot-Brittannie, USA, Canada, Holland, Noorwegen en Griekenland.
Beeldformaat: 12 x 12 cm Lijstformaat 33,5 x 33,5 cm Techniek: droge naald ets Gesigneerd: met potlood en genummerd 51/85 Jaartal: vermoedelijk circa 2009 Condite: uitstekend
Expédition | |
Heure de début | 18-1-2016 à 12:01 |
Heure de fin | 23-1-2016 à 12:01 |