Marianne Haselhoff - Sans titre
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1945 à 1999 |
Technique | Peinture à l'huile |
Support | Toile |
Style | Impressionniste |
Dimensions | 98.5 x 58.5 cm (h x l) |
incl. cadre | 109 x 69.5 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Een groot schilderij van de Indonesische kunstenaar Hasan Djaafar (1919-1995).
-Olieverf op doek, gespannen op een houten spieraam en goed ingelijst in een houten lijst.
-Gesigneerd rechtsonder. Jaartal onbekend.
-Afmetingen: Lijst, 109 x 69,5 cm. Spieraam, 100 x 60 cm. Beeld, 98,5 x 58,5 cm.
-Herkomst: Uit een inboedel / nalatenschap van een verzamelaar van Aziatische kunst.
-Conditie: Het schilderij is in zeer goede staat met een klein restauratieplekje (ca. 2 x 2,5 cm). Het schilderij is gerestaureerd door W.H.M. (Willem) Oderkerk, eigenaar van antiekhandel Van der Linden - Antiquairs in Amersfoort, antiquair, beëdigd taxateur en restaurator. Dit staat vermeld op de achterkant van het schilderij. De lijst heeft lichte slijtplekjes.
Zie ook de foto’s voor een eigen indruk.
Kan zo aan de muur.
(Wij bieden nog meer werk van Hasan Djaafar ter veiling aan. Klik hiervoor op “Alle items van deze aanbieder”).
Informatie over de kunstenaar:
Hasan Djaafar, geboren in 1919 op het eiland Sumatra (Indonesië) en overleden in 1995.
Stijl: Impressionistisch. Hasan Djaafar heeft een ‘Europese’ stijl qua penseelstreek en kleurenpalet.
Afhandeling: Let op a.u.b.:
-Het werk kan afgehaald worden in Amsterdam. Afhalen heeft onze zeer sterke voorkeur.
-Het werk kan eventueel binnen Nederland verzonden worden via PostNL.
-Het werk kan eventueel binnen de EU verzonden worden via GLS.
-Het werk kan NIET naar landen buiten de EU verzonden worden.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 15,00 euro.
Naar België, Duitsland, Frankrijk: 20,00 euro.
Vragen? Stuur even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.
État | |||
État | Bon | ||
Het schilderij is in zeer goede staat met een klein restauratieplekje (ca. 2 x 2,5 cm). Het schilderij is gerestaureerd door W.H.M. (Willem) Oderkerk, eigenaar van antiekhandel Van der Linden - Antiquairs in Amersfoort, antiquair, beëdigd taxateur en restaurator. Dit staat vermeld op de achterkant van het schilderij. De lijst heeft lichte slijtplekjes. Zie ook de foto’s voor een eigen indruk. Kan zo aan de muur. | |||
Expédition | |||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Le lot se trouve à | Amsterdam, Les Pays-Bas |
Heure de début | 23-2-2021 à 11:08 |
Heure de fin | 14-6-2021 à 17:15 |