Frank Porcelijn - Gravure en couleurs, Le poète - Encadrée
Ton Etman - modèles nus en noir sur fond jaune
Wim Jonkman - Lithographie, Sourire jaune dangereux - Encadrée
Type d'œuvre d'art | Photographies |
Période | 1945 à 1999 |
Kleurenfoto's (2x), 60 x 80 cm op dibond (2x), gesigneerd, oplagenummer 1/3 (slecht drie exemplaren zijn er van dit tweeluik).
Print op fotopapier, afgewerkt met 3 mm acrylaat en verlijmd op 3 mm Dibond.
Aan de achterzijde voorzien van een stevig hangsysteem, zodat de foto direct 'zwevend' opgehangen kan worden.
Papier- en beeldformaat 60 x 80 cm.
Gesigneerd en genummerd 1/3 op voorzijde
Gezien kwetsbaarheid van de foto's is ophalen of laten brengen (tegen meerprijs) een voorkeur.
Expédition | |
Heure de début | 18-4-2016 à 19:47 |
Heure de fin | 1-5-2016 à 12:47 |